عینک آفتابی وسیله حفاظتی در ورزش های زمستانی

ورزش های زمستانی به معنای ضربه زدن به شیب‌ها با عینک آفتابی برای جلوگیری از تابش خیره کننده است

بازی های زمستانی در سوچی اولین بازی های تاریخ روسیه است و ما فکر می کنیم که آنها نمایش بسیار خوبی را ارائه کرده اند! هیچ چیز مانند تماشای مهارت‌های شگفت‌انگیز در شیب‌ها، جمعیت را جذب نمی‌کند. شما همیشه می توانید از هیجان هر یک از ورزش ها در بازی های المپیک زمستانی تضمین کنید.

آب و هوا به طور یکسان برای ورزشکاران و تماشاگران مهربان بوده است و با انعکاس آفتاب گرم از برف سفید زیبا، و برف و آفتاب به معنای یک چیز است، تابش خیره کننده بزرگ!

پس وقت آن است که آن عینک آفتابی را بردارید. در ارتفاعات، اشعه ماوراء بنفش بسیار قوی تر است، بنابراین مهم است که از چشمان خود محافظت کنید

عینک آفتابی می تواند محافظت خوبی از چشمان شما در برابر برف و باد هنگام پرواز در شیب ها ایجاد کند.

نه تنها نیاز به عینک آفتابی دارید، بلکه ممکن است بخواهید نوع عدسی مورد نیاز خود را نیز در نظر بگیرید. لنزهای رز رنگ دید را در روزهای ابری می توانند کنتراست را بهبود بخشند.

لنزهای زرد یا نارنجی نیز دید را در روزهای ابری افزایش می دهند و می توانند درک عمق را بهبود بخشند.

لنزهای آینه ای و عالی برای کاهش روشنایی در روزهای آفتابی و لنزهای خاکستری باعث کاهش تابش خیره کننده و روشنایی می شوند. لنزهای کهربایی یا قهوه ای در روزهای ابری یا برفی باعث کاهش تابش خیره کننده و روشن شدن دید شما می شوند.

عینک آفتابی وسیله حفاظتی در ورزش های زمستانی

شاید خیلی ها بگویند، اما هی، من عاشق لنزهای پلاریزه ام هستم. و ما نیز همینطور، اما اگرچه آنها در کاهش تابش خیره کننده در بیشتر موقعیت ها عالی هستند، اما ممکن است تأثیر کمی در کاهش تابش نور ناشی از پرتوهای نوری که در جهات تصادفی توسط سطح نامنظم برف پراکنده شده اند داشته باشند. شاید بخواهید این را برای خودتان تست کنید.

بنابراین دفعه بعد که به سمت پیست ها می روید، نه تنها باید بهترین اسکی ها و گرم ترین لباس ها را داشته باشید، بلکه مطمئن شوید که با بهترین عینک های آفتابی از چشمان خود محافظت می کنید.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *