لنزهای پلاریزه چه کار می کنند؟

لنزهای پلاریزه برای فیلتر کردن نور و آسان‌تر دیدن آن در روز طراحی شده‌اند.

بزرگترین مزیت عینک های آفتابی پلاریزه کاهش تابش خیره کننده است که زمانی ایجاد می شود که اشعه های خورشید از سطح جامد یا آب منعکس می شود. تابش خیره کننده درک عمق شما را کاهش می دهد، دید شما را مخدوش می کند و حتی شما را به طور موقت کور می کند!

لنزهای پلاریزه چه کار می کنند؟

لنزهای پلاریزه چیست؟

عملکرد داخلی لنزهای پلاریزه

لنزهای پلاریزه، عدسی‌های معمولی عینک آفتابی هستند که لایه پلاریزه با لنز ترکیب شده است. این عینک آفتابی شدت نور را از هر زاویه ای کاهش می دهد. لایه پلاریزه در عدسی های پلاریزه مانند میلیون ها آینه میکروسکوپی عمل می کند. این آینه ها به دور از میدان دید چشم شما زاویه دارند. هنگامی که امواج نور در هر زاویه ای که عمود بر عدسی شما نباشد، به لایه پلاریزاسیون برخورد می کند، به جای اینکه به چشم شما راه یابد، منعکس می شود. این باعث می‌شود که تابش نور ناخواسته از جاده‌ها، آب و شیشه‌های ماشین یا کم‌رنگ شود یا به‌طور چشمگیری کاهش یابد و به کاربر این امکان را می‌دهد که میدان دید مورد نظر خود را ببیند.

لنزهای پلاریزه برای چه چیزی خوب هستند؟

کاهش درخشندگی ارائه شده توسط لنزهای عینک آفتابی به کاربران این امکان را می دهد که از عینک آفتابی خود برای مدت طولانی تری استفاده کنند و فشار چشم را کاهش می دهد. ما همچنین مشتریانی داریم که از میگرن رنج می برند و ادعا می کنند که لنزهای پلاریزه به کاهش شروع سردرد کمک می کنند.

لنز عینک پلاریزه چیست؟

چهار مزیت عمده برای سلامتی مرتبط با لنزهای جایگزین پلاریزه وجود دارد:

ایمنی

در روزهای آفتابی، اشیاء دور اغلب مه آلود به نظر می رسند و وسایل نقلیه نزدیک نور تقریباً کور کننده را منعکس می کنند. لنزهای پلاریزه با مسدود کردن انعکاس ها، بهبود راحتی چشم و به شما امکان رانندگی با عملکرد کامل چشم را از بین می برند.

کاهش خستگی چشم

چروکیدن برای به دست آوردن وضوح بینایی به چشم ها فشار وارد می کند و گاهی اوقات باعث قرمزی، سوزش، خستگی یا سردرد می شود. پلاریزاسیون می تواند این مشکلات را خنثی کند و به چشم ها کمک کند تا احساس راحتی و استراحت بیشتری داشته باشند.

ورزشهای آبی

لنزهای پلاریزه مورد علاقه علاقه مندان به ورزش های آبی هستند، زیرا پلاریزه دیدن آن را در آب آسان تر می کند. بدون لنزهای پلاریزه، نور از سطح آب منعکس می‌شود، اما با کمک آن‌ها، دید زیر آب بسیار بهبود می‌یابد.

بینایی قوی تر

استفاده کنندگان از لنزهای پلاریزه جایگزین درک بهتری از رنگ و تصاویر گزارش می دهند، زیرا آنها می توانند تصاویر را واضح و واضح در هر محیطی درک کنند.

چه زمانی لنزهای پلاریزه می توانند مشکل ایجاد کنند؟

از آنجایی که لنزهای پلاریزه از تابش خیره کننده و نور در زوایای خاص جلوگیری می کنند، می توانند از دیدن بازتاب هایی که معمولاً مشاهده می کنند توسط کاربران جلوگیری کنند. انعکاس لکه‌های یخی در جاده یا پیست‌های اسکی ممکن است به شدت عادی نشان داده نشود. علاوه بر این، نمایشگرهای LCD از دستگاه‌های خاصی مانند استریو ماشین، مایکروویو، و نمایشگرهای موبایل و کامپیوتر ممکن است مسدود شوند، به‌ویژه با فیلم‌های پلاریزه با کیفیت پایین. ما همچنین بازخوردهایی از برخی مشتریان در مورد برخورد قطبی با فیلم‌های پلاریزه در شیشه‌های رنگی خودرو داشته‌ایم.

لنزهای پلاریزه چه کار می کنند؟
لنزهای پلاریزه چه کار می کنند؟

لنزهای فوق پلاریزه SFx

لنزهای پلاریزه ما یک فیلم قطبی ژاپنی پیشرو در جهان را با درجه کارایی 99.9% یکپارچه می کنند. آنها را به یکی از قوی ترین، سبک ترین و بادوام ترین لنزهای ممکن تبدیل می کند. با ارائه 100٪ محافظت در برابر اشعه ماوراء بنفش، آنها در طیف گسترده ای از رنگ ها، پوشش های آینه ای و گزینه های گرادیان در دسترس هستند.

دستورالعمل‌های ویدیویی ساده ما را تماشا کنید تا به شما کمک کند لنزهای عینک آفتابی خود را با لنزهای پلاریزه جدید جایگزین کنید.

آیا همه عینک های آفتابی پلاریزه هستند؟

خیر. در حالی که همه عینک‌های آفتابی برای محافظت در برابر اشعه ماوراء بنفش طراحی شده‌اند، تنها آنهایی که به لایه پلاریزه مجهز هستند پلاریزه می‌شوند. تفاوت اصلی بین عینک آفتابی polarized و غیر پلاریزه کاهش درخشندگی است.

چگونه بفهمم که لنزهای پلاریزه دارم؟

اگر لنز شما از عینک آفتابی شما جدا شده است، یک لنز را 90 درجه از دیگری بچرخانید و همزمان از هر دو لنز نگاه کنید. متوجه خواهید شد که خارج از لنز را نمی بینید. لنزهای معمولی عینک آفتابی فقط تیره‌تر به نظر می‌رسند و با چرخاندن همان سطح رنگ را حفظ می‌کنند. اگر لنزهای شما هنوز در عینک آفتابی شما هستند، می توانید تقریباً به هر صفحه کامپیوتری نگاه کنید در حالی که عینک آفتابی را مانند یک ساعت به دور خود می چرخانید. در برخی زوایا، صفحه سیاه می شود و در برخی دیگر، همچنان می توانید صفحه را ببینید.

لنزهای پلاریزه چه کار می کنند؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *