ستارگان سینما در دهه 1900 شروع به تکان دادن عینک آفتابی کردند و روندی را برای سال‌های آینده آغاز کردند. امروزه عینک های آفتابی به یکی از محبوب ترین لوازم جانبی تبدیل شده اند. حتی بهتر از آن، یافتن عینک آفتابی تک جنسیتی که به طرز شگفت‌انگیزی بر شکاف جنسیتی وجود دارد، نسبتاً آسان شده است. اکنون بیش از هر زمان دیگری، روند پوشاک و اکسسوری های یونیسکس بالاخره در جریان اصلی قرار گرفته است، و به گفته استادان مد، اینجاست که بماند. اگر می خواهید روشی مقرون به صرفه برای تجدید عینک آفتابی خود داشته باشید و همچنان در این روند باقی بمانید، Sunglass Fix شما را پوشش می دهد. ما طیف وسیعی از لنزهای مایع جنسی متفاوت را به شما پیشنهاد می کنیم که می توانند به زیبایی ویژگی های صورت زنانه، مردانه و غیر باینری را تکمیل کنند.
 

محبوب ترین مدل های عینک آفتابی یونیسکس

 
امروزه، سایه های یونیسکس به دلیل توانایی آنها در محافظت از چشم ها در حالی که یک بیانیه مد هستند، محبوبیت زیادی به دست آورده اند. بیشتر علاقه مندان به عینک آفتابی، از پیر و جوان، می دانند که چه می خواهند – عینک های آفتابی با طراحی تک جنسیتی که در آنها زیبا به نظر می رسد. و طراحان برتر پوشاک و مد با آگاهی از این موضوع، طرح های عینکی منحصر به فردی را ایجاد کرده اند که جنسیت نمی شناسد. در اینجا تعدادی از محبوب ترین عینک های آفتابی پولاریزه یونیسکس آورده شده است.
عینک آفتابی بدون جنسیت - ظهور طرح های عینک یونیسکس

هوانوردان

 
هیچ چیز مانند عینک آفتابی هوانوردی یونیسکس جذاب، شیک و کلاسیک نیست. اینها عینک آفتابی جنسیتی معمولی شما نیستند. آنها دارای طراحی جسورانه ای هستند که برای مردان و زنان عالی است. در حالی که در ابتدا برای خلبانان مرد جنگنده در دهه 1930 طراحی شده بود، آنها به گونه ای تکامل یافته اند که عینک های آفتابی خنثی تری را شامل می شوند که همه می توانند از آن استفاده کنند. مدل دادن به این عینک آفتابی آسان است و می توان آن را برای بالا بردن بیشتر لباس ها استفاده کرد.
 

برترین قاب های یونیسکس خلبانی

 
عینک آفتابی Aviator که به عنوان لباس خلبانی نیز شناخته می‌شود، یکی از محبوب‌ترین استایل‌ها در جهان است. انواع مختلفی از عینک آفتابی هوانوردی وجود دارد که عبارتند از:
اشک کلاسیک – شکل آن بیشترین پوشش و بهترین محافظت را در برابر نور خورشید فراهم می کند.
 
اسپرت – اگر از علاقه مندان به ماجراجویی هستید، این عینک آفتابی پولاریزه تک جنسیتی با لنزهای پهن و ته مربع بهترین انتخاب شماست.
 
Navigator – مربع تر از قطره اشک، مناسب برای افرادی که فرم صورت بلندتری دارند.
عینک آفتابی بدون جنسیت - ظهور طرح های عینک یونیسکس

قاب های گرد

 
فریم های گرد تنها نوع قابل پوشیدن عینک آفتابی اصلاحی از زمان اختراع و مدت ها پس از آن بوده است. امروزه عینک‌های با قاب گرد در مواد، رنگ‌ها و انواع شکل‌های فریم موجود هستند. آنها همچنین ظاهر و احساسی قدیمی دارند و وینتیج باکلاس و شگفت انگیز است. آنها حال و هوای «هیپی» زیبایی شناختی یک ستاره راک دهه 60 یا 70 را می دهند. عینک آفتابی گرد یونیسکس همه کاره است و به شما این امکان را می دهد که به هر سبک یا ظاهری که می خواهید بر اساس ترجیحات مد خود یا جایی که انتخاب می کنید آنها را بپوشید، دست پیدا کنید.
عینک آفتابی بدون جنسیت - ظهور طرح های عینک یونیسکس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *