همه چیزهایی که باید در مورد لنز بلوکات بدانید

این چیزی بیش از یک مد است. عینک های بلوکات از افراد در برابر عوارض جانبی قرار گرفتن مستقیم در معرض دستگاه های دیجیتال محافظت می کنند. نور آبی که از دستگاه های دیجیتال ساطع می شود به مرور زمان به چشمان شما آسیب می رساند. عینک های مسدود کننده نور آبی در حال محبوب شدن هستند و توجه همه را به خود جلب می کنند. مردم در مورد این عینک صحبت می کنند حتی زمانی که آنها به عینک اصلاح کننده چشم نیاز ندارند. اکثر فروشندگان آنلاین این گزینه را برای انتخاب این لنزها نسبت به لنزهای ضد تابش ارائه می دهند. محبوبیت روزافزون با افراد بیشتری همراه است که همیشه از دستگاه های دیجیتال استفاده می کنند، ممکن است تلفن هوشمند، لپ تاپ شما یا حتی تماشای تلویزیون باشد. مردم بیش از هر زمان دیگری به فناوری دیجیتال چسبیده اند.

لنزهای بلوکات مفید هستند:

نور آبی به خودی خود مضر نیست. از خورشید ساطع می شود و در همه جا وجود دارد. توسط محققان پیشنهاد شده است که طول موج آبی زمان ماند، تمرکز و خلق و خو را افزایش می دهد. با استفاده از عینک های برش آبی می توانید فشار چشم را کاهش دهید. زمان رهایی از استرس و سردردهای ناشی از تماشای بیش از حد صفحه نمایش است.

آیا تا به حال متوجه شده اید که در حین تماشای برنامه تلویزیونی مورد علاقه خود یا در حال انجام یک بازی کاملاً به صفحه نمایش توجه دارید؟ به طور معمول چشمان ما حدود 15 بار در یک دقیقه پلک می‌زنند، اما زمانی که روی صفحه‌نمایش متمرکز می‌شویم، زمان پلک زدن به نصف کاهش می‌یابد که باعث خشکی چشم و فشار زیادی می‌شود. این سویه معمولاً منجر به وضعیتی به نام سندرم بینایی کامپیوتری می شود. مشکلات بینایی و درد در چشمان خود را تجربه خواهید کرد. قرار گرفتن در معرض نور آبی این وضعیت را تشدید می کند.

برای اینکه چشمان شما کمتر خسته و راحت تر شود، استفاده از عینک های برش آبی مفید است. این به قطع نور آبی که از صفحه دیجیتال ساطع می شود کمک می کند.

تجربه و ایمنی منحصر به فرد:

انتخاب یک گزینه لنز بلوکات همیشه امن تر است. این بلوکات را تضمین می کند و بنابراین از شبکیه شما در برابر قرار گرفتن در معرض محافظت می کند. با استفاده از این لنزها می توانید یک تجربه تماشای بی نظیر داشته باشید. استفاده طولانی مدت از رایانه یا دستگاه دیجیتال می تواند منجر به سندرم خستگی چشم شود. استفاده از لنزی که دارای فیلتر نور آبی است به کاهش چشمگیر سندرم خستگی چشم کمک می کند.

محققان این یافته‌ها را از طریق مطالعات نشان دادند، زیرا پس از استفاده از لنز بلوکات، کاهش زیادی در علائم سندرم خستگی چشم مشاهده کردند. بهبودی در علائمی مانند خشکی چشم، سوزش، چسبندگی چشم مشاهده شد. هیچ چیز مهمتر از جلوگیری از صدمات جدی به چشمان شما نیست. فشار چشم مداوم می تواند عواقب جدی داشته باشد. این لنزها به ویژه در شرایطی که صفحه دیجیتال کنتراست پایینی را نشان می دهد، عملکرد دید را بهبود می بخشد. به طور کلی، بینایی شما با استفاده از یک لنز فیلتر نور آبی تا حد زیادی بهبود می یابد.

همه چیزهایی که باید در مورد لنز بلوکات بدانید

قابل استفاده در داخل و خارج از منزل:

لنزهای فیلتر شده آبی معمولاً در داخل خانه استفاده می شوند، با این حال، کارایی این فیلترها برای استفاده در فضای باز نیز به همان اندازه خوب است. شما می توانید با استفاده از برش آبی در فضای باز از جذب چشم های آبی HEV جلوگیری کنید. شما باید فناوری پشت این لنزهای باورنکردنی را تجربه کنید. راه حل مناسب برای محافظت از چشمان خود را پیدا کنید. فقط لنزهایی را انتخاب کنید که حداکثر محافظت در برابر اشعه ماوراء بنفش و نور آبی را ارائه می دهند. پس از همه، شما نیاز دارید که دید خود روشن باشد.

مردم از لنزهای نارنجی و زرد برای قطع نور آبی استفاده می کردند. لنزهای برش آبی نحوه مشاهده اشیا را از طریق آنها تغییر نمی دهند. در حین استفاده از این لنزها مجبور نخواهید بود بینایی خود را به خطر بیندازید. عینک های مدرن از چشمان شما در برابر اشعه ماوراء بنفش جلوگیری می کنند، تابش خیره کننده را کاهش می دهند و لنز ضد خش ارائه می دهند. اگر خستگی چشم‌ها، سردردهای مکرر، احساس ناراحتی در چشم‌ها و خستگی چشم را تجربه می‌کنید، از لنزهای بلوک نور آبی استفاده کنید.

عینک بلوکات را کجا پیدا کنیم؟

عینک های با کیفیت خوب برای کاهش فشار چشم، جلوگیری از مشکلات بینایی و ارائه دید واضحی از جهان بسیار حیاتی هستند. Eye Winsome با سالها تجربه در زمینه انواع لنزها می داند که کدام لنز با توجه به نیاز شما مناسب تر است. اگر زمان زیادی را روی صفحه دیجیتال می گذرانید، باید از لنزهای مسدود کننده نور آبی برای محافظت از چشمان خود استفاده کنید. می توانید تفاوت بین لنزهای برش آبی و ضد تابش را تجربه کنید.

پیشنهادات منحصر به فرد را بیابید و عینک خود را همین حالا از فروشگاه عینک امید سفارش دهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *