عدسی بلوکات در مقابل عدسی بلوکنترل : تفاوت چیست؟

پیش تر در مقاله های جداگانه ای درباره لنز بلوکات و لنز بلوکنترل برای شما عزیزان نوشته بودیم که تصمیم گرفتیم در این مقاله به تفاوت عدسی بلوکات در مقابل عدسی بلوکنترل بپردازیم:

قبل از هرچیز فروشگاه عینک آفتابی امید اپتیک به صورت حضوری و آنلاین امکان خرید انواع عینک آفتابی ، عینک طبی ، عینک دید در شب و عینک کاوردار را برای شما عزیزان فراهم کرده است ؛ جهت خرید حضوری میتوانید به صفحه تماس با ما مراجعه کنید.

انتخاب عینک مناسب ممکن است کار دشواری به نظر برسد. برای انتخاب قاب های شیک چیزهای بیشتری وجود دارد. شما باید عینک مناسب خود را انتخاب کنید و پوشش های مناسب را برای سبک زندگی خود انتخاب کنید. یکی از افراد اغلب این سوال را می پرسد: “تفاوت بین لنزهای ضد تابش و ضد انعکاس چیست؟ اگر شباهت بین پوشش ضد انعکاس و پوشش نور آبی گیج شده اید، تنها نیستید. ما این سوال را زیاد دریافت می کنیم. بنابراین، ما می خواهیم آن را روشن کنیم و بهتر به شما کمک کنیم که بدانید کدام پوشش برای شما بهترین است.

افرادی که مشکلات بینایی دارند بیشترین احتمال استفاده از عینک را دارند. با این حال، اکثر مردم در حال حاضر بیش از 10 ساعت در روز را جلوی لپ تاپ می گذرانند. اشعه ماوراء بنفش تولید شده توسط صفحه کامپیوتر و تلفن های همراه برای چشم بسیار مضر است. دانشمندان راه حلی برای این مشکلات ابداع کرده اند. شیشه های جدید برش آبی و ضد تابش این نگرانی ها را برطرف می کند. اگر می خواهید در مورد این عینک بیشتر بدانید، در زیر به برخی از تفاوت های آنها اشاره می کنیم.

لنزهای بلوکنترل تا 90 درصد HEV تولید شده توسط صفحه نمایش های دیجیتال را فیلتر می کنند و به تسکین خستگی چشم و مشکلات خواب کمک می کنند، که شکایات رایج در بین کاربران رایانه است. لنزهای بلوکات برای جذب هر چیزی از 10٪ تا بیش از 90٪ نور آبی طراحی شده اند.


کدام لنز بهتر است بلوکات یا بلوکنترل؟


عینک های فیلتر نور آبی راه حلی برای سلامتی بهتر نیستند، اما برخی از مسائلی را که می توانند زندگی روزمره را خسته کننده کنند، برطرف می کنند. اگر آنها را بپوشید، بهتر می توانید آن ساعت های طولانی را که در مقابل یک صفحه سپری می کنید، تحمل کنید! لنزهای بلوکات نه تنها کاربردی و موثر هستند، بلکه مد نیز هستند!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *