چرا از عینک آفتابی رنگ زرد استفاده کنیم؟

تا به حال فکر کرده اید که چرا می خواهید از لنزهای زرد رنگ در عینک آفتابی خود استفاده کنید؟

اگر تا به حال از عینک آفتابی پلاریزه استفاده کرده اید، از قبل می دانید که چقدر در کاهش تابش خیره کننده موثر است. به همین ترتیب، لنزهای زرد رنگ نیز می توانند برای بهبود دید کلی شما معجزه کنند.

کسانی که قبلاً به فکر تعویض لنز یا تعمیر عینک آفتابی خراشیده هستند، خوشحال خواهند شد که بشنوند انتخاب لنزهای رنگی آسان، سریع است و البته می تواند به بهبود بینایی آنها کمک کند. مردم اغلب لنزهای زرد رنگی را به دلیل توانایی آنها در جذب نور آبی و همچنین اشعه ماوراء بنفش انتخاب می کنند. ورزشکاران و کسانی که زمان زیادی را در خارج از منزل می گذرانند، متوجه خواهند شد که لنزهای زرد رنگی برای تقویت دید کلی بسیار مفید هستند.

انواع عینک دید در شب

نور UV و لنزهای رنگی زرد

چرا از عینک آفتابی رنگ زرد استفاده کنیم؟

کسانی که زمان زیادی را در هنگام غروب یا سحر در خارج از منزل می گذرانند، متوجه خواهند شد که لنزهای زرد رنگ می توانند به دید آنها کمک قابل توجهی کنند. شرایط مه آلود و ابری نیز به روشن‌تر و شفاف‌تر شدن هر چیزی که می‌بینید کمک می‌کند، زیرا لنزهای زرد نور آبی و نور UV را جذب می‌کنند. آنها برای ماهیگیرانی که در ساعات ابتدایی صبح روی آب بیرون می آیند یا زمانی که ورزش های مورد علاقه خود را در غروب انجام می دهید، مانند صاحب The Sunglass Fix، کریگ اندرسون، بازی کردن فریزبی در هنگام غروب و تا آخر شب هر دوشنبه عالی هستند. عصر

نحوه انتخاب جنس لنز عینک آفتابی

دوچرخه سوار اغلب لنزهای زرد رنگی را انتخاب می کند

آن دوچرخه سواران شیک پوشی که در اطراف پیست تور دو فرانس مسابقه می دهند با طیف کاملی از شرایط آب و هوایی و هر نوع شرایط نوری ممکن روبرو هستند. دوچرخه‌سواران اغلب لنزهای زرد رنگی را برای وضوح بصری که ارائه می‌کنند انتخاب می‌کنند، نه فقط برای اینکه خوب به نظر برسند!

در واقع، انواع ورزشکاران در فضای باز اغلب عینک آفتابی پلاریزه با لنزهای زرد رنگی را انتخاب می کنند، زیرا این لنزها درک عمق عالی را ارائه می دهند، زیرا نور آبی را فیلتر می کنند. این البته به این معنی است که آبی در آسمان نیز فیلتر شده است.

این مقاله توسط فروشگاه عینک آفتابی امید اپتیک در تاریخ 1 اسفند 1402 بارگزاری شده است.

منبع : https://www.thesunglassfix.com/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *