معرفی برند عینک Mulberry

Mulberry که در سال 1971 تأسیس شد، به طور محکم در خاک سامرست کاشته می شود. Mulberry پس از ایجاد، به سرعت خود را به عنوان یک برند معروف سبک زندگی بریتانیایی تثبیت کرد. طراحی لباس های شیک برای خانم ها و آقایان. Mulberry در چرم تخصص دارد و کیف های چرم با کیفیت بالا، کفش و سایر لوازم جانبی تولید می کند. در این مقاله بیشتر در مورد تاریخچه این برند و همچنین مجموعه جدیدترین عینک تجویزی Mulberry صحبت خواهیم کرد.

معرفی برند عینک Mulberry

تاریخچه عینک Mulberry

برند Mulberry اساساً بریتانیایی است. از آشپزخانه خانه خود به دنیا آمدند و به نام درختانی که آن را احاطه کرده بودند، نامگذاری شدند. بنیانگذار راجر ساول، با کمک مادرش، برندی را با تاکید بر طبیعت، خانواده و رشد ایجاد کرد. پس از ایجاد خطوط کوچکتر از کمربندها و کیف های سگک دار، مالبری در نهایت اولین خط تولید لباس زنانه خود را در سال 1979 ایجاد کرد. مواد با کیفیت بالا و طرح های جاودانه همراه با یک لوگوی غیرقابل انکار به سرعت مالبری را در کانون توجه قرار داد.

مشاهده انواع طرح جدید عینک آفتابی مناسب سال 1403

در سال 2000، اسکات هنشال به عنوان مدیر خلاق جدید آنها استخدام شد. اسکات چندین تغییر ایجاد خواهد کرد که مهمترین آنها جذب افراد مشهور مشهور برای همکاری با این برند است. این افراد مشهور شامل ویکتوریا بکهام، کیت وینسلت و آنا فریل هستند که فریل به چهره این برند تبدیل می شود.

مجموعه عینک های Mulberry

اخیراً، Mulberry به ایجاد مجموعه های جدیدتر از جمله مجموعه عینک Mulberry خود ادامه داده است. با معرفی اولین مجموعه عینک آفتابی خود در سال 2018، Mulberry از آن زمان طرح های تازه و سبک های جدیدی را در هر فصل منتشر کرده است.

مجموعه عینک های تجویزی Mulberry با بیش از 40 جفت مختلف در 12 سبک منحصر به فرد، انتخاب های زیادی را ارائه می دهد. طرح های بی انتها که از قاب های بادوام و بادوام ساخته شده اند، با الگوهای شیک و ترکیب رنگی پوشانده شده اند. همچنین، هر قاب با درخت بی‌نظیر لوگوی توت تزیین شده است.

عینک طبی Mulberry با فریم هایی از کلاسیک فلزی ظریف گرفته تا قطعات پلاستیکی معاصر، چیزی برای همه دارد. پیچیدگی این برند را می توان در عینک شیک VML 123 Mulberry Glasses، که در تصویر بالا مشاهده می کنید، به خوبی مشاهده کرد. لوگوی Mulberry به زیبایی در بازوی قاب حک شده است تا طرح رنگی شیک را تحسین کند.

معرفی برند عینک Mulberry

همچنین میتوانید مطالعه کنید : عینک ایمنی پلاریزه در مقابل عینک ایمنی غیر پلاریزه

در انتهای دیگر طیف، عینک آفتابی SML138 Mulberry (بالا) کاملاً تمایل این برند به رشد و ابداع مجدد طرح‌های آن را نشان می‌دهد. زوایای تیز قاب محصول طراحی های مدرن امروزی است. این طرح تیزتر با الگوهای جریان هاوانا که به زیبایی در اطراف قاب حرکت می کنند، نرم می شود.

این قطعات یونیسکس جاودانه به سرعت در حال تبدیل شدن به یک پایه اصلی در دنیای عینک هستند. عینک های طبی Mulberry با سبک های معاصر تحت تاثیر کلاسیک های یکپارچهسازی با سیستمعامل، لوازم جانبی مد هستند.

این مطلب در مجله اینترنتی فروشگاه عینک آفتابی امید در 18 مارس 2024 ارسال شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *