عینک نمادین که در فیلم ها به چشم می خورد – قسمت اول عینک ریبن

برای بسیاری از شخصیت‌های فیلم، لباس‌ها و لوازم جانبی آن‌ها بخش اساسی شخصیت آنهاست. علاوه بر این، یک شخصیت حتی می تواند انتخاب های تیپ ما را شکل دهد. در واقع، بسیاری از روندهای مد نمادین در فیلم متولد می شوند که عینک آفتابی یکی از تاثیرگذارترین آنهاست. در نتیجه، یک عینک آفتابی خاص می‌تواند نمایش را درخشان کند و جایگاه یک شخصیت را در تاریخ سینما تثبیت کند. در اینجا قسمت 1 از نمادین ترین عینک های آفتابی برجسته در فیلم ها آمده است:

عینک آفتابی برند RayBan

RayBan از دهه 1930 عینک می ساخت. این یکی از نمادین ترین و شناخته شده ترین برندهای عینک موجود است. با طیفی باورنکردنی از فریم‌های باکیفیت و سبک‌های براق، جای تعجب نیست که آنها تا این حد محبوب هستند. RayBan نه تنها توسط ما، بلکه توسط افراد مشهور نیز مورد علاقه است. بازیگران و هنرپیشه‌های A-list اغلب با پوشیدن آنها در فیلم‌های مورد علاقه ما دیده می‌شوند.

فیلم تاپ گان:

عینک نمادین که در فیلم ها به چشم می خورد - قسمت اول عینک ریبن

تاپ گان معروف تام کروز از «تاپ گان» (1986) و «تاپ گان: ماوریک» (2022).

این عینک آفتابی کلاسیک به سبک هوانوردی، Ray-Ban 3025 در رنگ 919648 است. مسلماً این عینک‌ها یکی از نمادین‌ترین عینک‌های آفتابی در جهان هستند. مدلی جاودانه که هرگز از مد نمی افتد – نمونه آن، تام کروز (معروف به ماوریک)، 36 سال بعد هنوز هم آنها را به چشم میزنند!

سر عنکبوتی

عینک نمادین که در فیلم ها به چشم می خورد - قسمت اول عینک ریبن

کریس همسورث از عینک Ray-Ban 6444 به رنگ 2500 در فیلم علمی تخیلی «سرعنکبوتی» در سال 2022 استفاده می کند. این قاب نیمه بدون حاشیه دارای یک پل دوتایی شیک است که بدون از بین بردن زیبایی ظاهری، نکات سبک اضافی را اضافه می کند.

روزی روزگاری در هالیوود:

عینک نمادین که در فیلم ها به چشم می خورد - قسمت اول عینک ریبن

مارگو رابی با عینک آفتابی RayBan Jackie Ohh II 4098 در فیلم روزی روزگاری در هالیوود دیده می شود. این عینک‌های آفتابی بسیار بزرگ، برداشتی بی‌نظیر از عینک‌های کلاسیک است که توسط جکی اوناسیس در دهه 1970 معروف شد. آنها برای ایفای نقش برجسته مارگو رابی در نقش زیبایی هالیوود، شارون تیت، مناسب هستند.

بلوند اتمی:

عینک نمادین که در فیلم ها به چشم می خورد - قسمت اول عینک ریبن

شارلیز ترون این عینک آفتابی Ray-Ban 4125 را به رنگ 601/3F در فیلم جاسوسی «بلوند اتمی» می‌زند. آنها همچنین با رنگ گل رز سفارشی در دسترس هستند که طبق نسخه شما در Spex4Less ساخته شده است. مطمئناً این عینک های آفتابی جسورانه و جذاب به مجموعه عینک های شما افزوده خواهند شد.

مجموعه کامل عینک های RayBan و عینک آفتابی ریبن ما را مشاهده کنید.

به زودی … قسمت 2 از نمادین ترین عینک های برجسته در فیلم و تلویزیون – عینک Persol.

این مطلب در مجله اینترنتی فروشگاه عینک آفتابی امید در 11 مارس 2024 ارسال شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *