بهترین عینک آفتابی های لاکچری تابستان 2024

بهترین عینک آفتابی های لاکچری تابستان 2024 کدامند؟ در بیشتر موارد، عینک های آفتابی و عینک های اپتیکال در حال حاضر در محدوده قیمت نسبتاً بالایی قرار دارند. به خصوص عینک هایی که توسط برچسب های مستقل واقعی ساخته شده اند. و هر مشتری که انتخاب می کند از یک متخصص بینایی سنجی خبره خرید کند، به جای محصولات انبوه، تعهد مستقیم به کیفیت دارد. در اینجا در FAVR، ما به بازار عینک‌های ممتاز، و این شامل لباس‌های آفتابی لوکس می‌شود. برندهای عینک لوکس و همچنین برندهای عینک آفتابی لوکس نان ما هستند.

بهترین عینک آفتابی های لاکچری تابستان 2024

عینک آفتابی لوکس: تناسب طبیعی

عینک آفتابی در حال حاضر یک دسته محصول با قیمت بالا و درگیر بودن بالا است، به خصوص عینک آفتابی لوکس. اما محرک‌های اصلی عینک‌های لوکس یا لباس‌های آفتابی، برچسب‌های دارای مجوز مانند Gucci، Cartier، Versace یا Dolce & Gabbana نیستند. بیشتر تمرکز ما بر روی محصولات طراح واقعی با برچسب های عینک ممتاز است. برخی از تأثیرگذارترین برندهای آلمان، فرانسه، ایتالیا، ایالات متحده آمریکا، اسکاندیناوی، سوئیس و ژاپن هستند.

مشخصه این تولیدکنندگان عینک آفتابی لوکس یا به اصطلاح آفتابی لاکچری چیست؟ به طور خلاصه: محصولات آنها به دلیل طراحی، فناوری مواد، ساخت و همچنین به دلیل تعهد آنها به پایداری برجسته هستند. و همچنین، آنها در صدر روندهای عینک هستند. با شروع این مقاله FAVR، ما به برخی از معیارهایی که عینک های آفتابی و عینک های لوکس واقعی را تعریف می کنند، نگاه خواهیم کرد.

بهترین عینک آفتابی های لاکچری تابستان 2024

ویژگی های عینک آفتابی لاکچری

چه چیزی یک عینک لوکس را گران می کند؟ وقتی بیش از 500 دلار سرمایه گذاری می کنید، به نظر می رسد که این یک سوال موجه است. بیایید ابتدا به طراحی و فناوری نگاه کنیم. از این منظر، برچسب های ممتاز محصولات کالایی ارزان قیمت را برای بازار انبوه تولید نمی کنند. در عوض، آنها بر مجموعه های استادانه با طرح های خاص و مفاهیم پیچیده تمرکز می کنند.

در مورد مفاهیم، مارک های لوکس اغلب دوست دارند از کلاسیک های اثبات شده در زمان از نظر زبان فرم و طراحی استفاده کنند. بنابراین شما می توانید بسیاری از لوازم اصلی مانند عینک آفتابی کلاسیک هوانوردی را در مجموعه های لوکس پیدا کنید، اما با ویژگی های لوکس اضافه شده مانند روکش طلا یا پلاتین و سایر مواد مجلل. پس از آن، عینک‌های طراحی فوق‌العاده با شکل‌های عجیب و غریب نیز وجود دارند که اغلب برای بخش کوچک‌تر یا خاص بازار هدف قرار می‌گیرند.

مشاهده جدیدترین مدل های عینک آفتابی

در حالی که صحبت از بازار کوچکتر است، شایان ذکر است که بسیاری از تولیدکنندگان مستقل عمدتاً عینک های خود را در دوره های تولید کوچکتر تولید می کنند. این به این دلیل است که برچسب‌های مستقل با محدودیت‌های بودجه کاملاً متفاوت در مقایسه با شرکت‌های بزرگ جهانی کار می‌کنند. در نتیجه، لیبل‌های مستقل توانایی تولید محصولات اضافی یا اجناس دور ریختنی را ندارند. این امر تقریباً هر جفت عینک مستقل را به یک محصول “تعداد محدود” تبدیل می کند. در مورد شرکت‌های متخصص در عینک‌های پرینت سه بعدی، بسیاری حتی عینک‌های خود را به سفارش مشتری تولید می‌کنند.

عینک دید در شب اویتور
عینک دید در شب اویتور

عینک آفتابی رده بالا با زبان فرم انحصاری تعریف شده است

بیایید به زبان فرم بازگردیم. بخش لوکس مملو از اشکال عجیب و غریب مانند طرح‌های رابرت لاروش، طرح‌های ظریف از چاپگر سه بعدی توسط KLENZE & BAUM و حکاکی‌های بسیار دقیق توسط صنعتگران چیره‌دستی مانند برچسب ژاپنی MASUNAGA یا نیروگاه بریتانیایی CUTLER AND GROSS است. همه کمی متفاوت و منحصر به فرد – اما همه بسیار لوکس و منحصر به فرد.

وقتی صحبت از تولید به میان می‌آید، عینک‌های آفتابی لوکس جزو پیچیده‌ترین قطعات در کل بازار اپتیکال هستند. اکثر برندهای این بخش کالاهای خود را نه در چین تولید می کنند، بلکه سایت های تولید منطقه ای و پایدار را ترجیح می دهند. به عنوان مثال، متخصصان اتریشی عینک چوبی در ROLF SPECTACLES تمام عینک های خود را در قلب منطقه تیرول تولید می کنند. سایر برندهای طراح، فرآیند تولید خود را به کارگاه های سنتی در مراکز تولید عینک مانند ژاپن، ایتالیا و فرانسه می سپارند. عینک های لوکس و برندهای عینک آفتابی خاص هستند.

همچنین میتوانید مطالعه کنید : بهترین طراحی عینک آفتابی از برندهای برتر این حوزه

در پشت صحنه، مراحل تولید به شدت درگیر هستند و همیشه نیاز به لمس دستی توسط تکنسین های ماهر دارند. به عنوان مثال، استودیو GIGI، لیبل اسپانیایی، هر عینک را در بیش از 100 مرحله تولید جداگانه تولید می کند تا سطح کیفی مطلوبی را ارائه دهد. در شرکت ژاپنی MATSUDA، ایجاد یک قاب تا 250 مرحله را در کارگاه شرکت در شهر Sabae، مهد تخصص تولید عینک ژاپنی دنبال می‌کند.

عینک چوبی دست‌ساز پلاریزه مدل 5031
عینک چوبی دست‌ساز پلاریزه مدل 5031

عینک آفتابی “گران قیمت” دارای بهترین مواد است

ما در دنیای مادی زندگی می کنیم، بنابراین تجمل واقعی به معنای مجلل ترین و درجه یک ترین مواد است. به همین دلیل است که برچسب فرانسوی ALF به طور انحصاری با استات ژاپنی، لنزهای معدنی فتوکروماتیک و چرم طبیعی در بند ها و قاب ها کار می کند. یا برند ایتالیایی BLACKFIN را در نظر بگیرید، جایی که تیم دهه‌های گذشته را صرف تکمیل فرآیند رتبه‌بندی لوکس‌ترین قاب‌های تیتانیومی کرده است.

بهترین نتایج زمانی آشکار می شود که مواد و فناوری های پیشرفته دست در دست هم بازی کنند. به طور طبیعی، این در نقاط قیمت نیز منعکس خواهد شد. اما ارزشش را دارد این واقعیت را در نظر بگیرید که مهندسان مواد در برند آلمانی KERL چندین سال برای تحقیق و تکمیل ترکیب بهینه مواد برای فریم عینک خود سرمایه گذاری کردند. در این فرآیند، آنها محدودیت های استفاده از فیبر کربن را در صنعت نوری به شدت افزایش دادند. از آن زمان، مواد اختصاصی Flexarbon آنها به ایجاد برخی از سبک‌ترین و قوی‌ترین فریم‌های عینک در جهان کمک کرده است.

آیا نمونه های بیشتری برای عینک های لوکس واقعی در بخش ممتاز می خواهید؟ پس در مورد قاب‌های استات توسط برچسب سوئیسی GÖTTI که در آن مواد با درجه بالا در یک فرآیند پرداخت دستی به پایان می‌رسند، چطور؟ و فقط به برچسب فرانسوی HENRY JULLIEN و رابطه عاشقانه مداوم آنها با روکش طلا نگاه کنید. عینک Gold Filet این برچسب دارای روکش طلای 14 عیار است و از ابتدا تا پایان لوکس نیاز به 300 مرحله تولید دارد. نتایج فریم های عینک بسیار پایدار و ضد حساسیت است.

عینک دو کاوره ریبن مدل 7028 رنگ مشکی
عینک دو کاوره ریبن مدل 7013 رنگ خاکستری

عینک آفتابی امید اپتیک لوکس – ترکیبی عالی

عینک های لوکس توسط یک شبکه کامل از برچسب های عینک مستقل و بینایی شناسان استاد در سراسر جهان پشتیبانی می شوند. پلتفرم FAVR از روز اول متعهد به ارائه بهترین ویترین ممکن برای این دنیای طراحی عینک ممتاز بوده است، به همین دلیل است که ما فقط با برندهای عینک ممتاز و مستقل کار می کنیم. بدون استثناء!

این مقادیر توسط شبکه گسترده بینایی شناسان شریک ما در پلت فرم FAVR به اشتراک گذاشته شده است. وقتی مشتریان قبل از خرید عینک بعدی خود از تخصص و مهارت خود استفاده می کنند، هیچ اشتباهی نمی توانند انجام دهند. همچنین در مورد عینک آفتابی لوکس. از این گذشته، مجموعه ای که در مغازه های آجر و ملات بینایی شناسی یافت می شود به صورت دیجیتالی به موجودی عینک های انحصاری FAVR متصل می شود.

این موجودی به همان اندازه انحصاری است: بیش از 1000 محصول ممتاز، از جمله برخی از لوکس‌ترین عینک‌های آفتابی موجود در بازار در حال حاضر، می‌توانند با عکاسی پیشرفته و متن محصول با جزئیات در پلتفرم FAVR مرور شوند. به‌عنوان یک ویژگی خاص، می‌توانید با استفاده از ابزار آزمایشی مجازی ما به‌صورت آنلاین ببینید که چگونه این عینک با سبک شما مطابقت دارد. فقط به آن ضربه بزنید – با کیفیت عالی HD!

عینک آفتابی ریبن مدل 4323 مشکی
عینک آفتابی ریبن مدل 4323 مشکی

این مطلب در تاریخ 2 May 2024 در وبلاگ فروشگاه عینک آفتابی امید اپتیک بارگزاری گردید.

منبع : https://blog.favrspecs.com/the-best-luxury-sunglasses/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *