راه های تشخیص عینک آفتابی ریبن اصل و اورجینال

راه های تشخیص عینک آفتابی ریبن اصل و اورجینال : برند معروف Ray-Ban، مانند بسیاری دیگر از بهترین برندهای جهان، از نبرد بی پایان کپی‌ها حذف نشده است. Ray-Ban توسط Bausch & Lomb در سال 1936 تأسیس شد و به لطف خطوط نمادین Wayfarer و Aviator محبوب شد. این برند در حال حاضر توسط شرکت Luxottica که پیشرو در زمینه مد و عینک های لوکس است، تولید می شود. با شهرت و شهرت، کپی‌ها و تقلبی‌ها دست به دست هم می‌دهند و بسیاری از مقلدان به تلاش برای سرقت تجارت ادامه می‌دهند و در این فرآیند، با جایگزین کردن آن‌ها با کپی‌های بی‌کیفیت‌تر، کیفیت غیرقابل انکاری برندها را تهدید می‌کنند.

با این حال، در یک نگاه، یک ضربه و یک مصنوع واقعی می تواند به طرز گیج کننده ای شبیه به نظر برسد. آیا می توانید بین Ray-Ban های جعلی و قرارداد واقعی تفاوت قائل شوید؟ برای کمک به شما، راهنمای دقیقی گردآوری کرده‌ایم تا بتوانید قبل از اینکه از پولتان کلاهبرداری شود و در نهایت با یک جفت عینک آفتابی بد ساخته شوید، بتوانید به سرعت واقعیت را از تقلبی تشخیص دهید.

راه های تشخیص عینک آفتابی ریبن اصل و اورجینال

چگونه تشخیص دهیم که ریبن شما واقعی است یا تقلبی؟

خوب، تعدادی از عوامل وجود دارد که می توانید به آنها توجه کنید، و با بررسی و ارزیابی هر یک از آنها می توانید به طور موثر خود را از شرمساری (و هزینه اضافی) خرید یک کپی Ray-Ban ضعیف و به طور بالقوه آسیب به چشمان خود در اثر ضعیف نجات دهید. حفاظت در برابر اشعه ماوراء بنفش با کیفیت

1. کیفیت

Ray-Bans عینک آفتابی با کیفیتی است که توسط متخصصان طراحی و اپتیک ساخته شده است. تقلبی نخواهد بود. حتی بهترین ناک آف های Wayfarer یا Aviator knockoffs به طور کلی کیفیت بالایی ندارند. ری‌بن‌های اصلی از با کیفیت‌ترین مواد ساخته شده‌اند. بنابراین، به موادی توجه کنید که کمتر به نظر می‌رسند و وزن سبک‌تری دارند، دارای روکش پایین‌تر، وسایل و اتصالات نامرغوب، قطعات نامناسب مونتاژ شده، لولاها یا پدهای بینی بد ساخته شده و غیره. ? ری‌بن‌های واقعی هستند، پس این را در نظر داشته باشید.

یکی دیگر از جنبه های مسئله کیفیت، ناهمواری یا صافی سطح خود فریم عینک آفتابی است. مدل‌هایی مانند Wayfarer قبل از صیقل دادن به طور کامل از یک بلوک استات بریده می‌شوند تا صاف و بی‌عیب باشند. اگر سایه‌هایی که انتخاب می‌کنید زبر، خراشیده یا خراشیده، در جلو یا پشت هستند، آن‌ها به کیفیت استثنایی Ray-Ban پایبند نیستند و ممکن است تقلبی باشند. تمام یراق آلات و اتصالات باید تا حد امکان همسطح باشند و در اکثر جفت ها هیچ درزی قابل مشاهده نباشد.

راه های تشخیص عینک آفتابی ریبن اصل و اورجینال

2. لنز

ری‌بن‌ها به خاطر لنزهای اپتیکال و فریم‌های نمادین‌شان شهرت دارند. به هر حال، عینک آفتابی برای محافظت از چشمان ما در برابر نور خورشید و جلوگیری از آسیب دیدن آنها توسط اشعه ماوراء بنفش طراحی شده است. تقلبی‌ها تقریباً به این موضوع اهمیتی نمی‌دهند، و اگر به یک جایگزین ضعیف و بدون توجه به استانداردهای بین‌المللی UV بسنده کنیم، می‌تواند برای سلامت چشم‌های ما مضر باشد. در نبرد ری‌بن‌های تقلبی در مقابل ری‌بن‌های واقعی، این باید در نظر اولیه باشد.

در حالی که لنزهای Ray-Ban می توانند شیشه یا پلاستیک با کیفیت بالا (پلی کربنات) باشند و هیچ مدرکی مبنی بر اصل یا تقلبی بودن عینک ها وجود ندارد، چیزی که همه Ray-Ban دارند حکاکی “RB” یا روی عینک های قدیمی تر است. BL’ (مخفف Bausch & Lomb). این معمولاً روی لنز چپ نزدیک به سمت چپ منتهی می‌شود. در تقلبی، بد رنگ شده و یا حتی به طور کامل گم می شود.

با این حال، به یاد داشته باشید که اگر لنزها آسیب ببینند یا خراشیده شوند، ممکن است به مرور زمان تعویض شوند. ما به عنوان مثال، لنزهای جایگزین عینک آفتابی Ray-Ban را پیشنهاد می کنیم. بنابراین، در قاب‌های قدیمی یا قدیمی‌تر، فقدان این عنصر حکاکی شده ممکن است لزوماً به معنای تقلبی نباشد. اما در مدل های جدیدتر، این احتمال بسیار بیشتر است.

راه های تشخیص عینک آفتابی ریبن اصل و اورجینال

3. لولا

راه دیگر برای احراز هویت ری بنز، بازرسی لولاها است. باز هم، اینها باید با کیفیت عالی، ساخته شده از فلز درجه بالا، و ساختار بسیار محکم باشند. اگر ارزان و ضعیف به نظر می رسند، توصیه می کنیم در خرید خود تجدید نظر کنید. لولاهای ارزان قیمت معمولاً یک هدیه مرده هستند، عینک‌های آفتابی تقلبی هستند. به طور معمول، لولاهای ری بن واقعی با دو پرچ فلزی در جلو و دو پرچ دیگر در کناره، به طور تمیز به فریم‌ها پیچ می‌شوند. آنها هرگز روی آنها چسبانده نمی شوند و اگر دیدید چسب یا آدامس در جایی ریخته یا می ریزد، این می تواند نشانه تقلبی باشد. علاوه بر این، بسیاری از این لولاهای Ray-Ban از هفت دندانه فلزی به هم پیوسته تشکیل شده‌اند، و این می‌تواند مدرک دیگری برای اثبات اینکه عینک آفتابی Ray-Ban شما مک‌کوی واقعی است.

راه های تشخیص عینک آفتابی ریبن اصل و اورجینال

4. پدهای بینی

یکی دیگر از راه‌های تشخیص عینک آفتابی اصلی از روی ماکت، نگاه دقیق به پدهای بینی است. اینها باید از مواد لاستیکی محکم ساخته شوند و به هیچ وجه سست، نرم و شکننده نباشند. آنها باید به طور ایمن به قاب ها متصل شوند و جدا کردن آنها دشوار است. پدهای بینی روی قاب های فلزی Ray-Ban یا کاملاً شفاف یا هلویی روشن هستند. علاوه بر این، تمام پدهای بینی روی ری‌بن‌های اصلی دارای یک «RB» کوچک هستند که در مرکز آن‌ها نقش بسته است.

فروشگاه عینک آفتابی امید اپتیک مرجع مناسبی برای تهیه انواع عینک آفتابی و عینک دودی

راه های تشخیص عینک آفتابی ریبن اصل و اورجینال

5. قاب

Ray-Bans دارای اطلاعاتی در داخل بازوها است. این به شکل حروف، اغلب به رنگ سفید است. بازوی چپ اطلاعات مربوط به شماره سریال و دسته تولید عینک آفتابی شما را در خود دارد. شماره سریال با حروف “RB” شروع می شود و پس از آن نام مدل عینک آفتابی شما، به عنوان مثال. “کلاب مستر”. بازوی سمت راست حاوی لوگوی Ray-Ban، عبارت «ساخت ایتالیا» و حروف «CE» است که نشان می‌دهد عینک آفتابی برای فروش در اروپا و سایر کشورها تأیید شده است. اگر این متن گم شده است، رنگ آمیزی شده یا چاپ شده است، یا اگر لک شده باشد، این نشانه مطمئن دیگری است که شما با تقلبی سروکار دارید.

راه های تشخیص عینک آفتابی ریبن اصل و اورجینال

6. بسته بندی

آیا ری‌بن‌های شما کیس دارند؟ تمام عینک های آفتابی ری بن اصل به همراه کیف حمل رسمی عرضه می شوند. البته در مورد عینک‌های قدیمی، این مورد ممکن است از بین برود، اما برای رنگ‌های جدید این مورد به عنوان استاندارد است. کیف حمل:

  • بافتی مانند چرم واقعی داشته باشد و رنگ آن قهوه ای یا مشکی باشد
  • دارای بخش جلویی سخت و محافظ است
  • دوخت تمیز و حرفه ای داشته باشید
  • یک لوگوی Ray-Ban روی اسنپ قرار دهید
  • یک آرم طلایی براق در سمت چپ جلویی داشته باشید که عبارت «100% محافظت در برابر اشعه ماوراء بنفش – Ray-Ban – Sunglasses By Luxottica» را درج کرده است.

Ray-Bans اورجینال نیز همراه با یک کتابچه کوچک ارائه می شود. نیازی به گفتن نیست که چاپ عالی خواهد بود و خود کتاب بر روی کاغذ مات با کیفیت بالا چاپ شده است. اگر هر گونه خطایی در دفترچه وجود دارد، از اطلاعات گرفته تا املای عمومی یا دستور زبان، به طور بالقوه به دنبال یک جفت حذف هستید. یک دستمال نظافت مارک دار نیز به همراه کیف حمل و دفترچه به صورت استاندارد ارائه می شود.

7. قیمت

ری بن های معتبر هرگز ارزان نیستند. اگرچه گاهی اوقات در فروش و نشانه گذاری می توانید قیمت آن ها را از 60 دلار مشاهده کنید، اما معمولاً بین 120 تا 300 دلار قیمت دارند. در حالی که هزینه عینک آفتابی استفاده شده می تواند متفاوت باشد، قیمت باید نشان دهنده کیفیت برند و قیمت اصلی بالای کالا باشد. قیمت یکی دیگر از ملاحظات مطمئن برای دانستن واقعی بودن ری بن ها است. اگر پیشنهادی “بیش از حد خوب برای واقعی بودن” به نظر می رسد، احتمالاً چنین است.

یکی از راه‌های اطمینان از خرید ری‌بن واقعی، خرید از یک خرده‌فروش مجاز است. در ایالات متحده آمریکا، می‌توانید از وب‌سایت Ray-Ban برای یافتن فروشگاه‌ها و فروشندگان دارای مجوز و تأیید اعتبار در نزدیکی خود مانند The Sunglass Hut که متعلق به Luxottica هستند، استفاده کنید. اگر شک دارید، مطمئناً می توانید عینک آفتابی خود را مستقیماً از خود ری بن خریداری کنید. کل کاتالوگ در آنجا موجود است، بنابراین مکان اصلی برای مشاهده آخرین مدل‌ها و اطمینان از دریافت ری‌بن‌های واقعی بدون هیچ‌گونه شک و ناامیدی است.

همچنین میتوانید مطالعه کنید : چگونه بفهمیم عینک آفتابی اوکلی (Oakley) واقعی است؟

همچنین به یاد داشته باشید که علیرغم هزینه بالای فریم های اصلی، لنزهای جایگزین ممتاز، در صورت نیاز، به طور قابل توجهی مقرون به صرفه هستند. ما لنزهای جایگزین Ray-Ban Aviator، لنزهای جایگزین Ray-Ban Wayfarer و بسیاری موارد دیگر را در اختیار شما قرار می دهیم. همچنین در صورت غیرمحتمل بودن مدلی بودن عینک آفتابی Ray-Ban شما که الگوی آن را نداریم، خدمات ایجاد لنز سفارشی ارائه می دهیم.

بنابراین، چه ری‌بن‌های قدیمی و چه جدید، می‌توانند از چشمان شما در برابر نور خورشید محافظت کنند. و اگر توصیه‌های بالا را دنبال کنید، می‌توانید مطمئن باشید که ری‌بن‌های واقعی و واقعی نیز هستند.

این مطلب در مجله اینترنتی فروشگاه عینک آفتابی امید در 2 آوریل 2024 ارسال شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *