بهترین عینک آفتابی ورزشی 2024 از برندهای MAUI JIM، NIKE و DRAGON

بهترین عینک آفتابی ورزشی 2024 از برندهای MAUI JIM، NIKE و DRAGON :استفاده از عینک آفتابی در حین فعالیت های خارج از منزل، گام مهمی در محافظت از چشمان شما در برابر اشعه ماوراء بنفش و در عین حال عالی به نظر می رسد. با عینک های آفتابی ورزشی ورزشی Maui Jim، Nike، یا Dragon برای هر فعالیت زیر نور خورشید از جمله دویدن، دوچرخه سواری، گلف، پیاده روی و ماهیگیری آماده شوید.

پیاده روی

بهترین عینک آفتابی ورزشی 2024 از برندهای MAUI JIM، NIKE و DRAGON

عینک آفتابی MAUI JIM RED SANDS
پیاده روی کنید (و اینها را با خود ببرید)! ما عاشق یک جفت عینک آفتابی کلاسیک Maui Jim هستیم. به نظر ما، اینها برخی از بهترین عینک های آفتابی پولاریزه هستند، زیرا نه تنها شیک هستند، بلکه یونسکس نیز هستند! به خصوص هنگامی که در نزدیکی آب پیاده روی می کنید، لنزهای پلاریزه و محافظت 100٪ UV به محافظت از چشمان شما در برابر اشعه های خورشید و انعکاس آن از آب یا اشیاء کمک می کند.

دویدن و دوچرخه سواری

عینک آفتابی UNISEX NIKE TAILWIND
با لوازم جانبی که می تواند به شما کمک کند به بهترین شکل ممکن دست پیدا کنید. این عینک آفتابی نایک برای دویدن و دوچرخه سواری عالی است! یک دویدن یا سواری عالی صبحگاهی همراه با طلوع زیبای خورشید است، پس از آن چشم‌ها محافظت کنید! به عینک آفتابی ورزشی نیاز دارید؟ اینها برای محدوده RX +2.00 تا -2.00 در دسترس هستند.

گلف

بهترین عینک آفتابی ورزشی 2024 از برندهای MAUI JIM، NIKE و DRAGON

عینک آفتابی NIKE SHOW X3
تصور کنید که شلیک دوم خود را روی نقطه ی 5 به تازگی وارد میدان سبز شده است… اما پس از آن به دلیل انعکاس چیزی در چشمان شما، برای یک بوگی 4 پرتاب می کنید. از این کار اجتناب کنید و با گرفتن بهترین عینک آفتابی گلف، آن را با استفاده از توپ عقابی بسازید تا بازی خود را تقویت کنید. بعداً می توانید از ما (و نایک) تشکر کنید.

ماهیگیری

بهترین عینک آفتابی ورزشی 2024 از برندهای MAUI JIM، NIKE و DRAGON

عینک آفتابی DRAGON OPUS H2O
آیا به عینک آفتابی شناور نیاز دارید تا چشم و سایه خود را از دست ندهید؟ حلقه در این عینک آفتابی ماهیگیری از Dragon. ایده‌آل برای یک روز پرتاب خط یا هر ورزش آبی که ممکن است شما را وادار به غواصی بعد از آفتاب خود کند. و بله، اینها تک جنسیت، پلاریزه، و به عنوان عینک آفتابی طبی در دسترس هستند. 🔥

این مطلب در تاریخ 18 آپریل 2024 در وبلاگ فروشگاه عینک آفتابی امید اپتیک بارگزاری گردید.

منبع : https://blog.eyeconic.com/fashion-and-trends/best-sports-sunglasses.html

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *