بهترین عینک آفتابی برای دوچرخه سواری  ؛ عینک آفتابی برای تور دو فرانس ضروری است

بهترین عینک آفتابی برای دوچرخه سواری : قدیمی ترین و معتبرترین مسابقه دوچرخه سواری در جهان، سوارکاران را به سفری 3500 کیلومتری می برد. آن‌ها در بالای کوه‌ها مبارزه خواهند کرد، روی تخت می‌جنگند، تپه‌ها را می‌جنگند و در مرحله آزمایشی زمانی رقابت می‌کنند. تک تک سوارکارانی که به دنبال پوشیدن آن پیراهن زرد جذاب هستند.

مشاهده انواع عینک ورزشی

آیا به غیر از لیکرا و کلاه ایمنی توجه کرده اید که این دوچرخه سواران حرفه ای همیشه از عینک آفتابی استفاده می کنند؟ آنها یکی از اقلام کلیدی هستند که یک دوچرخه سوار در کیت خود خواهد داشت. آنها محافظت بسیار خوبی در برابر سنگ های پرنده و حشرات، اشعه ماوراء بنفش خورشید، باران یا هر چیزی که ممکن است از دوچرخه جلویی به سمت شما پرتاب شود، هستند.

بهترین عینک آفتابی برای دوچرخه سواری

هنگامی که به دنبال عینک آفتابی برای دوچرخه سواری هستید، نکات کلیدی وجود دارد که باید در نظر داشته باشید:

  1. اول از همه به دنبال محافظت بالا در برابر اشعه ماوراء بنفش باشید. شما نمی خواهید از مواردی مانند آب مروارید یا کراتیت که در اثر اشعه ماوراء بنفش ایجاد می شود، رنج ببرید.
  2. رنگ لنز متناسب با شرایط آب و هوایی چندین برند وجود دارند که با لنزهای قابل تعویض مطابق با شرایط نوری متغیر عرضه می شوند. حتی ممکن است بخواهید لنزهای پلاریزه را امتحان کنید تا در شرایط واقعاً آفتابی تابش خیره کننده را کاهش دهید.
  3. قاب و خط تیره. به دنبال چیزی سبک باشید و با لولاهای محکم بپیچید.

همچنین میتوانید مطالعه کنید : بهترین راه رفع بخار عینک

این مطلب توسط فروشگاه عینک آفتابی امید اپتیک در تاریخ 28 فوریه 2024 در وبلاگ ارسال شده است.

منبع : https://www.thesunglassfix.com/sunglasses-are-a-must-for-the-tour-de-france

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *